ASG.jpg

Wynajem atrakcji

Oprócz kompleksowej organizacji imprez firmowych, oferujemy Państwu również wynajem atrakcji na pikniki firmowe i spotkania integracyjne.

 

ATRAKCJE DLA DOROSŁYCH

 

Strzelanie z łuku, strzelnica łuku Strzelnica łuku sportowego

Instruktor wytłumaczy Gościom, jak przyjąć prawidłową postawę, napiąć cięciwe i oddać celny strzał. Doskonała zabawa na każdym pikniku i imprezie integracyjnej. W ramach usługi otrzymują Państwo wygrodzenie stanowiska, instruktora, łuk, strzały, stojak, tarcze słomianą i tarcze papierowe.

 

 

wiatrówka, strzelnica pneumatyczna Strzelnica karabinku pneumatycznego (wiatrówka)

Każdy może poczuć się jak urodzony myśliwy srzelając do naszych metalowych kaczek lub jak prawdziwy strzelec sportowy oddając strzały do papierowych tarcz. Stanowisko obejmuje obsługę instuktora, wynajem karabinka pneumatycznego, śrut, tarcze, kulochwyty oraz metalowe tarcze w kształcie kaczek.

 

 

Strzelnica ASG Strzelnica ASG (Air soft gun)

Strzelnica ASG, czyli to co mężczyźni lubią najbardziej. Zamiast typowej wiatrówki proponujemy Państwu możliwość strzelania z karabinku ASG. Jest to sprzęt do złudzenia przypominający broń ostrą i wykazujący się niesamowitą wiernością detali oraz celnością. W ramach usługi otrzymują Państwo wygrodzenie stanowiska, instruktora, tarcze papierowe oraz trzy różne typy broni do dyspozycji. (MP5, AK47, G36)

 

 

wynajem xbox kinect Xbox Kinect

Kinect reaguje na Twoje ruchy. Jeśli musisz kopnąć, kopnij. Jeśli musisz skoczyć, skocz. Wiesz już jak grać. Jedyne, co musisz zrobić, to ruszyć się z miejsca. Do Państwa dyspozycji oddajemy stanowisko z obsługą wyposażone w płaski telewizor HD, konsolę xbox z czujnikiem kinect oraz zestawem gier.

 

 

ATRAKCJE DLA DZIECI

 

klaun animator, atrakcje dla dzieci

 Klaun animator

Nasi klauni to doświadczeni animatorzy, którzy kochają kontakt z najmłodszymi, a praca sprawia im prawdziwą radość. Klaun zapewnia animacje, które aktywizują dzieci do zabawy i zapewniają im doskonałą zabawę wg oryginalnego scenariusza.

 
 

 

wata cukrowa Warszawa

 Wata cukrowa

Piknik firmowy, festyn miejski, czy inne wydarzenie z udziałem dzieci nie powinno się obyć bez stanowiska z watą cukrową. Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalną, różową maszynę do waty wraz z obsługą i wszystkimi materiałami. Nasza wata cukrowa robi zawsze niesamowite wrażenie na Gościach i świetnie smakuje.
 
 
Popcorn WarszawaPopcorn
Wystarczy wtyczka do kontaktu, a nasza maszyna wyprodukuje nieograniczoną ilość pysznej i aromatycznej prażonej kukurydzy. Stoisko z popcornem to zaraz po wacie cukrowej obowiązkowa atrakcja na każdym pikniku firmowym.
 
 
 
 
 
malowanie buziek na piknikach

Malowanie buziek

Oferujemy stanowiska malowania twarzy podczas urodzin, pikników rodzinnych, wesel, imprez firmowych lub akcji promocyjnych. Korzystamy z atestowanych farb do malowania buziek najwyższej jakości specjalnie sprowadzanych z Holandii.
 

 

 

Po więcej atrakcji dla dzieci, zapraszamy na naszą drugą stronę www.urodzinymarzen.pl

W ofercie posiadamy również żywe maskotki, szczudlarzy, animatorów, pokazy naukowe dla dzieci i wiele innych atrakcji.

Pracowaliśmy dla:

 • MK Event Studio
 • MK Event Studio
 • MK Event Studio
 • MK Event Studio
 • MK Event Studio
 • MK Event Studio
 • MK Event Studio
 • MK Event Studio
 • MK Event Studio
 • MK Event Studio
 • MK Event Studio
 • MK Event Studio